Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: list
os: номхыгъд

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Required
os: Æнæмæнг

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
