Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: list
sk: zoznam

en: select
sk: výber

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Multiple select
sk: Viacnásobný výber

en: Required
sk: Povinné

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: here
sk: tu

en: bottom
sk: dole

en: top
sk: hore

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Key
sk: Kľúč

en: Results
sk: Výsledky

en: both
sk: obidva

en: Keys
sk: Kľúče

en: Display as
sk: Zobraziť ako

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Label text
sk: Nadpis
