Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: list
sl: seznam

en: select
sl: izberi

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Required
sl: Obvezno

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Options
sl: Možnosti

en: Key
sl: Ključ

en: Results
sl: Rezultati
