Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: list
sr: листа

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање
