Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: list
th: รายการ

en: select
th: เลือก

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Closed
th: ปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Required
th: จำเป็น

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Key
th: คีย์

en: Limit
th: จำกัด

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Displays
th: แสดง
