Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: list
ur: فہرست

en: select
ur: انتخاب کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Required
ur: درکار

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
