Search Web Components (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: list
vi: danh sách

en: select
vi: chọn

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Closed
vi: Đóng

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Multiple select
vi: Chọn nhiều mục

en: Required
vi: Bắt buộc

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Options
vi: Tùy chọn

en: here
vi: ở đây

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Key
vi: Khóa

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Results
vi: Kết quả

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Element
vi: Phần tử

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị
