Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Required
az: Tələb olunur

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Key
az: Açar

en: Displays
az: Göstərir
