Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: list
ne: सूची

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Results
ne: परिणाम
