Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: list
af: lys

en: select
af: kies

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Multiple select
af: Meervoudige seleksie

en: Required
af: Verplig

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Options
af: Opsies

en: Results
af: Resultate
