Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: list
ar: لائحة

en: select
ar: اختر

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Closed
ar: مغلق

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Multiple select
ar: اختيار متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: here
ar: هنا

en: Key
ar: المفتاح

en: Limit
ar: حد

en: Results
ar: النتائج

en: html
ar: إتش.تي.إم.إل

en: Element
ar: عنصر
