Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: list
bg: списък

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Multiple select
bg: Множествен избор

en: Required
bg: Задължително

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Options
bg: Параметри

en: here
bg: Тук

en: Key
bg: Ключ

en: Results
bg: Резултати
