Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: list
cy: rhestr

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Closed
cy: Ar gau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Multiple select
cy: Dewis lluosog

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: none
cy: dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Key
cy: Allwedd

en: Limit
cy: Terfyn

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Displays
cy: Yn arddangos
