Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: list
eo: listo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Multiple select
eo: Multopa elekto

en: Required
eo: Bezonata

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Results
eo: Rezultoj

en: Displays
eo: Vidigiloj
