Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: list
is: listi

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Closed
is: Lokuð

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Multiple select
is: Fjölval

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Options
is: Möguleikar

en: Results
is: Niðurstöður

en: Sort
is: Raða
