Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: list
km: បញ្ជី

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Multiple select
km: ជ្រើស​ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Key
km: សំខាន់

en: Results
km: លទ្ធផល
