Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: list
lv: saraksts

en: select
lv: izvēlēties

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Multiple select
lv: Multi-izvēle

en: Required
lv: Obligāts

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: here
lv: šeit

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Key
lv: Atslēga

en: Limit
lv: Limits

en: Results
lv: Rezultāti

en: Sort
lv: Kārtot

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Element
lv: Elements

en: Displays
lv: Attēlojumi
