Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: list
mg: lisitra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana
