Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: select
mn: Сонгох

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Options
mn: Сонголтууд
