Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: list
mr: याद्या

en: select
mr: निवडा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Required
mr: आवश्यक

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Options
mr: विकल्प

en: here
mr: येथे

en: Results
mr: निकाल
