Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: list
pl: lista

en: select
pl: wybierz

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Multiple select
pl: Wybór wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: here
pl: tutaj

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Key
pl: Klucz

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Results
pl: Wyniki

en: Facet
pl: Faseta

en: Keys
pl: Klucze

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: html
pl: HTML

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Displays
pl: Formaty

en: No mappings defined.
pl: Brak zdefiniowanych mapowań.

en: Label text
pl: Tekst podpisu

en: Sorts
pl: Sortowanie

en: Override label
pl: Nadpisz etykietę
