Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: select
si: තෝරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
