Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: list
sq: lista

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Multiple select
sq: Zgjedhje shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Results
sq: Rezultatet
