Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: list
sv: lista

en: select
sv: välj

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Multiple select
sv: Flerval

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: here
sv: här

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Key
sv: Nyckel

en: Limit
sv: Begränsning

en: Results
sv: Resultat

en: Keys
sv: Nycklar

en: html
sv: HTML

en: Sort
sv: Sortera

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: Mappings
sv: Mappning

en: Displays
sv: Visningar

en: Sorts
sv: Sorteringar

en: Override label
sv: Åsidosätt etikett
