Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: list
ta: பட்டியல்

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Multiple select
ta: பல தெரிவு

en: Required
ta: தேவை

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Add
ta: சேர்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Key
ta: சாவி

en: Limit
ta: எல்லை

en: Results
ta: முடிவுகள்
