Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: list
te: జాబితా

en: select
te: ఎంచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Results
te: ఫలితాలు
