Search Web Components (1.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: select
ug: تاللاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Options
ug: تاللاشلار

en: here
ug: بۇ يەر

en: Results
ug: نەتىجە

en: Search Box
ug: ئىزدەش رامكىسى
