Searchify (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Error
ro: Eroare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
