Searchify (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: Error
fa: خطا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Google
fa: گوگل

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
