Searchify (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Error
fi: Virhe

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
