Searchify (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Error
fr: Erreur

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
