Searchify (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Help
hr: Pomoć

en: Error
hr: Greška

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
