Searchify (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Error
is: Villa

en: Page title
is: Titill síðu

en: Tabs
is: Flipar
