Searchify (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Error
pt: Erro

en: Page title
pt: Título da página

en: Tabs
pt: Abas

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Site branding
pt: Definição de marca do site

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador
