Searchify (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Error
vi: Lỗi

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
