SearchStax Studio – Site Search (1.6.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Refresh
ca: Refresca

en: Continue
ca: Continua

en: Migrate
ca: Migració

en: Index
ca: Índex

en: Enter the password that accompanies your username.
ca: Introduïu la contrasenya per al vostre nom d'usuari.

en: Sorts
ca: Ordenacions

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
