SearchStax Studio – Site Search (1.6.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Continue
ml: തുടരുക
