SearchStax Studio – Site Search (1.6.0) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: Search
no: Søk

en: None
no: Ingen

en: Password
no: Passord

en: Refresh
no: Oppdater

en: Continue
no: Fortsett

en: Desc
no: Synkende

en: Migrate
no: Migrer

en: Facets
no: Fasetter

en: Index
no: Indeks

en: Enter the password that accompanies your username.
no: Skriv inn passordet som hører til brukernavnet.

en: Asc
no: Stigende

en: Sorts
no: Sorteringer

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
no: %type: @message i %function (linje %line i %file).
