SearchStax Studio – Site Search (1.6.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Refresh
sl: Osveži

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Index
sl: Indeks

en: Enter the password that accompanies your username.
sl: Vpišite geslo, ki pripada vašemu uporabniškemu imenu.
