SearchStax Studio – Site Search (1.6.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina
