SearchStax Studio – Site Search (1.7.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Enter the password that accompanies your username.
dz: ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་ལུ་  ཆ་རོག་འབད་མི་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།
