SearchStax Studio – Site Search (1.7.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Check
lv: Pārbaude

en: Never
lv: Nekad

en: Desc
lv: Dilst.

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Facets
lv: Faseti

en: Index
lv: Rādītājs

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.
