SearchStax Studio – Site Search (1.7.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх
