SearchStax Studio – Site Search (1.7.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Never
nn: Aldri

en: Index
nn: Indeks

en: Enter the password that accompanies your username.
nn: Skriv passordet som høyrer til brukarnamnet ditt.
