SearchStax Studio – Site Search (1.7.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Enter the password that accompanies your username.
sq: Shkruani fjalëkalimin për emrin tuaj të përdoruesit.
