SeASer Blog Theme (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Up
eu: Gora

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.
