Seaside Admin (2.0.1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Core
az: Nüvə

en: Picture
az: Şəkil

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: System
az: Sistem

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
