Seaside Admin (2.0.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Picture
hy: նկար

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: System
hy: Համակարգ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
