Seaside Admin (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Download
he: הורדה

en: Version
he: גירסה

en: Release notes
he: הערות גרסה

en: Core
he: ליבה

en: Picture
he: תמונה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: System
he: מערכת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Clear
he: ניקוי

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Last checked: @time ago
he: נבדק לאחרונה: לפני @time

en: Last checked: never
he: נבדק לאחרונה: אף פעם

en: Includes: %includes
he: כולל: %includes

en: Includes:
he: כולל:

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
