Seaside Admin (8.x-1.6) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Core
ast: Motor

en: Picture
ast: Imaxe

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: System
ast: Sistema

en: Configuration
ast: Configuración

en: Not published
ast: Ensin espublizar
